Hulp gezocht voor onze mooie moestuin!

17 maart 2017

Wij zijn dringend op zoek naar ouders, opa’s/oma’s en andere belangstellenden die ons zaterdag 25 maart van 9.00 tot 11.00 uur een handje kunnen helpen bij het omspitten en tuinklaar maken zodat onze leerlingen kunnen beginnen met zaaien.
Daarna gaan we nog even gezellig met elkaar koffie/thee drinken.
Opgave via een mail sturen naar:
angelyneroelands@liefland-assen.nl en roeliebezu@liefland-assen.nl

Dringende oproep!

Beste ouders/verzorgers,
Vandaag volop genoten van het prachtige weer in de schoolmoestuin. Een aantal activiteiten die we vandaag ondernomen hebben zijn: de grond spitten en cultiveren.
Onze moestuin is te groot om dit alleen door onze leerlingen te laten bewerken.

Wij zijn dringend op zoek naar ouders, opa’s/oma’s en andere belangstellenden die ons  zaterdag 25 maart van 9.00 tot 11.00 uur een handje kunnen helpen bij het omspitten en tuinklaar maken zodat onze leerlingen kunnen beginnen met zaaien.
Daarna gaan we nog even gezellig met elkaar koffie/thee drinken.
Opgave via een mail sturen naar:
angelyneroelands@liefland-assen.nl en roeliebezu@liefland-assen.nl

Op deze manier kunnen onze leerlingen binnenkort weer gaan genieten van de eigen producten uit de moestuin in onze gezonde schoolkantine!

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.